Značka

Diet Esthetic

Diet Esthetic

Kaviár, hlemýždí extrakt, hadí a včelí jed, to jsou jedny z nejúčinnějších přírodních látek v kosmetickém průmyslu. Dopřejte si mimořádně účinné a kvalitní krémy, které mají výsledky! Španělská kosmetika Diet Esthetic je celosvětově oblíbená a nyní k dispozici i vám.

DERMEDIC

DERMEDIC

Dermedic je značka vytvořená ze zkušeností dermatologů. Na základě mnohaletých výzkumů vznikla tato špičková dermokosmetika. Dermedic nabízí široku škálu výrobků včetně specializované dermokosmetiky pro péči o pleť velmi suchou, citlivou, problematickou, podrážděnou i atopickou. Při výrobě dermokosmetiky Dermedic se přísně dodržují všechny vysoké bezpečnostní standardy, používá se 100% čistá voda a účinné látky jsou neustále vyvíjené a vylepšované. 

Bekra

Bekra

Minerální řada deodorantů proti potu a zápachu společnosti Bekra vychází z přírodních surovin bez škodlivých syntetických látek a parfemace. Produkty Bekra pro podpaží i nohy splňují nejvyšší kvalitu žádanou spotřebiteli. Exkluzivním produktem této řady je přírodní krystal s vynikajícími vlastnostmi, který se těží z bauxitové rudy v Asii. Krystal neucpává póry, a neomezuje tak přirozený proces pocení, pouze zabraňuje množení nežádoucích bakterií, které způsobují charakteristický zápach potu. Navíc krystal zvyšuje pH kůže, a tím vytváří zásadité prostředí, které bakteriím nevyhovuje. Minerální deodoranty Bekra účinně brání potu a zápachu a neucpávají póry. Ochrana až na 24 hodin i v těch nejnáročnějších podmínkách a složení vhodné i pro velmi citlivou pokožku, to jsou produkty Bekra. Buďte nároční a chtějte kvalitu bez kompromisů!

 

SilverCare

SilverCare

Zubní kartáčky a doplňky pro péči o ústní dutinu od italské společnosti SilverCare jsou výsledkem neustálého vývoje a výzkumů ve spolupráci s fakultou v Miláně. Nejnovější generace kartáčků obsahuje stříbro, které má přirozené antibakteriální účinky pro dokonalou zubní hygienu.

Marilou BIO

Marilou BIO

Marilou BIO je francouzská společnost, která vyrábí ekologickou, vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou  kosmetiku. Všechny výrobky Marilou BIO obsahují suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství a splňují ekologická pravidla ochranné známky Ecocert. Přípravky mají rovněž aromaterapeutické vlastnosti a díky jejich příjemné vůni se budete cítit skvěle.