Krémy na ruce

Krémy na ruce vyživují, regenerují, hydratují, zvláčňují a chrání pokožku rukou před vnějšími vlivy prostředí. Krémy na ruce se snadno vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty.
Doporučujeme Arganový krém na ruce Marilou BIO, který obsahuje 99,4 % přírodních složek. Díky obsahu arganového a slunečnicového oleje budou vaše ruce hydratované, vyživené a vláčné. Tento krém je zvláště vhodný na suché ruce.

189,-
189,-
  • Značka
    • Značka
Zobrazuji 1 - 1 ze 1

Arganový krém na ruce (Créme Mains)75 ml

Hydratační krém na ruce se postará i o tu nejsušší pokožku rukou. Složení bohaté na mastné kyseliny a vitamín E, který zabraňuje předčasnému vysoušení kůže. PopisAktivní látky: 99,4 % přírodních složek, arganový olej - hydratuje a je bohatý na mastné kyseliny a antioxidanty, slunečnicový olej - bohatý na vitamíny E a F, má vyživující a zvláčňující účinky, urychluje přirozený proces odstraňování odumřelých buněk pokožky, aloe vera - zvláčňuje, hydratuje a má protizánětlivé účinky, mastné kyseliny a vitamín E - zabraňují předčasnému vysoušení kůže. Výhody: zvláčňuje i tu nejsušší pokožku rukou, bohaté přírodní složení zabraňuje předčasnému vysoušení pokožky. Jak používatAplikujte na ruce dle potřeby. Náš tipV naší nabídce naleznete i další výrobky značky Marilou BIO.
Skladem
220 Kč 189 Kč